Aktualności

Trwa pierwsza edycja warsztatów: „Wyżyj się twórczo!”

„Wyżyj się twórczo!” – to cykl sześciu cotygodniowych warsztatów, w trakcie których dzięki prostym technikom plastycznym i malarskim uczestnicy odkrywają swój potencjał i rozwijają pasję. Wszystko to w luźnej, przyjaznej i twórczej atmosferze.

Pierwsza edycja wciąż jeszcze trwa i jest skupiona wokół technik malowania farbami akwarelowymi. Uczestnicy poznają podstawy akwareli oraz proste techniki i metody, które pozwalają im tworzyć ciekawe i twórcze prace w ciągu zaledwie dwóch godzin.

Ja już planuję kolejną edycję warsztatów w Reading, a Ciebie zapraszam po więcej informacji oraz do obejrzenia galerii zdjęć z dotychczasowych spotkań.

Warsztaty twórczego pisania dla uczniów i nauczycieli szkół polonijnych

Warsztaty twórczego pisania to rewelacyjne wprost narzędzie rozwijające nie tylko samą umiejętność ubierania myśli w słowa, ale kreatywność, twórcze myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów czy patrzenia na rozmaite sytuacje z różnych perspektyw. To także świetna metoda pracy z uczniami oraz bardzo przydatne narzędzie metodyczne dla nauczycieli. Już wielokrotnie mieli się o tym okazję przekonać uczniowie i pedagodzy szkół polonijnych w Wielkiej Brytanii. A przede mną kolejne twórcze spotkania!

Jeśli chcesz, żeby takie warsztaty odbyły się w Twojej szkole, napisz do mnie na adres: [email protected]