Paulina Kierzek-Trzeciak

O Mnie

Nazywam się Paulina Kierzek-Trzeciak. Jestem doktorem literaturoznawstwa, trenerką rozwoju osobistego, nauczycielką twórczego pisania i artystką.

Bazując na wiedzy i doświadczeniu w obu dziedzinach oraz swoich osobistych talentach, towarzyszę tym, którzy chcą pisać i rozwijać się w osiąganiu ich indywidualnych celów. Wprowadzam w tajniki sztuki pisarskiej. Pomagam rozwijać potencjał twórczy. Wspieram na drodze do samego siebie. Przede wszystkim jednak inspiruję do poszukiwania własnego stylu… pisania i życia.

Literaturę i język zgłębiam od ponad 20 lat. Rozwojem osobistym zajmuję się przeszło 10. Do tego spełniam swoje marzenia o tworzeniu sztuki. Jestem autorką książki i licznych artykułów z zakresu badań muzyczno-literackich. Redagowałam czasopisma naukowe i literaturę piękną, w tym także książki dla dzieci. Prowadziłam szkolenia i warsztaty dla korporacji, instytucji kultury, uczelni wyższych, organizacji pozarządowych i klientów indywidualnych. Prowadzę warsztaty rozwoju osobistego i konsultacje indywidualne w zakresie rozwoju kreatywności. Współpracuję także z polskimi uczelniami w Londynie. Przede wszystkim jednak wspieram moich klientów w drodze ku bardziej twórczemu życiu. A wszystko to w oparciu o autorskie programy.

Kilka faktów z mojej historii – opcja dla wnikliwych:

  • Podstawówka. Wakacje na wsi. Zmuszam się, żeby przebrnąć przez „W Pustyni i w puszczy”, bo nie bardzo lubię czytać. Po obejrzeniu odcinka „Domku na prerii” tworzę jednak taki oto sylogizm: mądrzy ludzie noszą okulary, a wzrok psuje się od czytania, więc mądrzy ludzie czytają książki. Chcę być mądra! Chcę czytać! Więc psuję sobie wzrok, czytając, a wraz z pierwszymi okularami zmienia się moje życie. Okulary, miłość do słów i mądrość zostały mi do dziś!
  • Mam 19 lat i chcę być policjantką. W ostatniej chwili Szczytno zamieniam jednak na Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego. Już po tygodniu zajęć na polonistyce wiem, że to jest to. Już widzę siebie jako starą obsypywaną uznaniem i honorami Panią Profesor, a krokiem milowym na drodze do realizacji tego marzenia jest propozycja pracy w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk. Pan Bóg sam podał mi pięty, żebym je złapała!
  • Kilka lat później wkraczam na drogę samoświadomości i rozwoju osobistego. Docieram do siebie, decyduję się na ogromną zmianę, porzucam stare marzenia i podążam za nowymi. Rozwijam się i wspieram w rozwoju innych. Doświadczam i inspiruję do doświadczania. Rozglądam się wokół siebie pełna ciekawości i otwartości, do tego samego zachęcając innych.
  • Dziś jestem tutaj, gdzie chcę być.

Jeśli szukasz...

…wiedzy

Zajrzyj na mój blog!

…doświadczeń

Sprawdź najbliższe warsztaty!

…porady

Napisz do mnie!