Aktualności

Klub Rozwoju (i) Słowa

„Zacznij pisać i chciej więcej!” – pod tym hasłem odbędzie się pierwsze, pilotażowe spotkanie Klubu Rozwoju (i) Słowa.

KRiS to warsztaty twórczego pisania dla każdego: od nastolatka po seniora; od marzyciela po pisarza. To regularne spotkania ludzi twórczych i szukających miejsca pełnego kreatywności, motywacji i zabawy. To przestrzeń online wypełniona pięknymi słowami.

 

Warsztaty twórczego pisania dla uczniów i nauczycieli szkół polonijnych

Warsztaty twórczego pisania to rewelacyjne wprost narzędzie rozwijające nie tylko samą umiejętność ubierania myśli w słowa, ale kreatywność, twórcze myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów czy patrzenia na rozmaite sytuacje z różnych perspektyw. To także świetna metoda pracy z uczniami oraz bardzo przydatne narzędzie metodyczne dla nauczycieli. Już wielokrotnie mieli się o tym okazję przekonać uczniowie i pedagodzy szkół polonijnych w Wielkiej Brytanii. A przede mną kolejne twórcze spotkania!

Jeśli chcesz, żeby takie warsztaty odbyły się w Twojej szkole, skontaktuj się ze mną.

 

Trwa pierwsza edycja warsztatów: “Wyżyj się twórczo!”

“Wyżyj się twórczo!” – to cykl sześciu cotygodniowych warsztatów, w trakcie których dzięki prostym technikom plastycznym i malarskim uczestnicy odkrywają swój potencjał i rozwijają pasję. Wszystko to w luźnej, przyjaznej i twórczej atmosferze.

Pierwsza edycja wciąż jeszcze trwa i jest skupiona wokół technik malowania farbami akwarelowymi. Uczestnicy poznają podstawy akwareli oraz proste techniki i metody, które pozwalają im tworzyć ciekawe i twórcze prace w ciągu zaledwie dwóch godzin.

Ja już planuję kolejną edycję warsztatów w Reading, a Ciebie zapraszam po więcej informacji oraz do obejrzenia galerii zdjęć z dotychczasowych spotkań.