ZAPRASZAM NA LEKCJĘ PRÓBNĄ

Możecie ją wykonać wspólnie, dzieci z dorosłymi. Ćwiczenia, które znajdziecie w lekcji na pewno zainspirują każdego, niezależnie od wieku, do pisania, wymyślania historii i zabawy słowem.

Jeśli podobała Wam się lekcja próbna, a Twoje dziecko ma ochotę wyruszyć w pisarską podróż, to zapraszam do udziału w cyklicznych warsztatach twórczego pisania.

Więcej informacji znajdziesz poniżej, ale jeżeli masz pytania lub wątpliwości, to napisz do mnie na adres [email protected]

Zabawę ze słowem czas zacząć

CYKLICZNE WARSZTATY TWÓRCZEGO PISANIA DLA DZIECI

Lekcje pisania, podczas których nie da się nudzić.

To tutaj Twoje dziecko pokocha pisanie, rozwinie swoją wyobraźnię i rozbuduje słownictwo.

To tutaj przekona się, że pisanie wcale nie jest trudne, a do tego można się przy nim świetnie bawić. 

JEŚLI TWOJE DZIECKO

* lubi czytać i chciałoby spróbować swoich sił w pisaniu;

* lubi pisać, ale brakuje jej/mu pomysłów, inspiracji lub motywacji;

* wymyśla przeróżne historie, ale ma trudność z przelaniem ich na papier;

* nie wierzy, że potrafi dobrze pisać lub ma złe doświadczenia w tym zakresie;

* po prostu jest ciekawe świata i otwarte na nowe hobby;

* albo marzy o napisaniu książki!

A TY…

* nie wiesz, jak jej/mu pomóc rozpisać się i zwiększyć pewność siebie w pisaniu;

* nie wiesz, jak dobrać i ułożyć ćwiczenia, żeby rozbudzić wyobraźnię dziecka i zwiększyć lekkość pióra;

* chcesz, żeby Twoje dziecko rozwijało swoje talenty i ze śmiałością dzieliło się tym, co napisze;

* chętnie skorzystasz z pomocy kogoś z wiedzą i doświadczeniem w zakresie twórczego pisania!

MOŻESZ ODETCHNĄĆ Z ULGĄ!

Właśnie znalazłaś/eś lekcje pisania idealne dla Twojego dziecka.

ZE MNĄ TWOJE DZIECKO:

* rozpisze się i uwierzy, że potrafi pisać;

* zacznie kojarzyć pisanie ze świetną zabawą, co sprawi, że chętniej będzie sięgało po pióro;

* rozbuduje słownictwo oraz pozna wiele gatunków i technik pisarskich;

* zbuduje większą pewność siebie w zakresie pisania; 

* rozwinie swoją wyobraźnię i z coraz większą lekkością będzie tworzyło kolejne historie;

* nie będzie się bało eksperymentować i nabierze śmiałości w pisaniu tekstów, które na początku mogą się wydawać trudne!

Radość

ZOBACZ, CO MÓWIĄ DZIECI, KTÓRE JUŻ WZIĘŁY UDZIAŁ W WARSZTATACH

Polecam Warsztaty Twórczego Pisania, bo można poznać tam nowych ludzi, zaprzyjaźnić się z kimś. Lubię czytanie tekstów. Teksty innych mogą być zabawne i ciekawe. Jak ja napiszę dobry tekst, fajnie jest się nim podzielić. Można się na nich dużo nauczyć (Michalina, lat 9)

• • •

Na zajęciach twórczego pisania czuję się naprawdę w swoim żywiole! Ćwiczenia są świetne, czasem bardzo zabawne. Przestałam czuć lęk przed czytaniem na głos swoich tekstów, bo Pani Paulina sprawia, że nie boję się, że się ośmieszę, albo popełnię błąd. Mam też zaufanie do grupy (Jula, lat 11)

• • •

Moim zdaniem zajęcie są ciekawe, bo każde spotkanie jest inne. Atmosfera jest twórcza i przyjazna przez cały kurs, od pierwszych do ostatnich zajęć (Maria, lat 12)

• • •

Według mnie warsztaty są super, bo jest bardzo luźno i śmiesznie. Warsztaty pomogły mi w zdaniu egzaminu! (Janek, lat 12)

• • •

Bardzo polecam warsztaty twórczego pisania ponieważ: nauczysz się na nich opisywać historie, będziesz się świetnie bawić, pobudzisz swoją wyobraźnię i poznasz różnych ludzi (Janka, lat 10)

• • •

Bardzo lubię zajęcia pani Pauliny i gorąco je polecam! Piszemy na nich fajne opowiadania. Chcę się rozwijać literacko, dlatego na pewno będę dalej brała w nich udział. ;D ***** 5 gwiazdek na 5 (Zosia, lat 12)

• • •

Warsztaty Twórczego Pisania są bardzo fajne, twórcze i ciekawe. Można pisać na nich własne teksty i uwolnić swoją stronę twórczości. Gorąco polecam! 🙂 (Malwina, lat 10)

• • •

Polecam ci te zajęcia! Jest to super czas, bo każda lekcja jest inna. Dużo piszemy, opowiadamy o tym, co napisaliśmy, dzielimy się pomysłami i uczymy się nowych słów. Oceniam te zajęcia na 10/10 (Konstancja, lat 10)

• • •

Polecam warsztaty twórczego pisania, ponieważ można tu wylać swoje myśli na papier, rozwinąć wyobraźnię, poznać różne formy tekstów i nowych ludzi, a może nawet odkryć nowe zainteresowania (Ala, lat 13)

• • •

Polecam zajęcia twórczego pisania, bo są interesujące, pożyteczne i fascynujące. Uczymy się na nich kreatywności oraz jak ciekawie pisać, tworzyć i opowiadać, a przy okazji poznajemy także nowych ludzi. Zasadniczo nigdy nie jest tu nudno 🙂 (Kasia, lat 10)

• • •

ZABAWA

Najważniejsze jest, żeby młodzi uczestnicy warsztatów odkryli radość tworzenia i zaczęli dzięki temu chętnie sięgać po pióro.

PRAKTYKA

Spotykamy się po to, żeby pisać, dlatego każde zajęcia wypełnione są po brzegi inspirującymi ćwiczeniami pisarskimi.

ROZWÓJ

Uczniowie poznają nowe techniki i narzędzia pisarskie, wzbogacają język, ale także budują pewność siebie jako autorzy tekstów!

KTÓRY WARIANT WYBIERASZ?

Lekcje odbywają się w dwóch formach: grupowych spotkań online oraz lekcji do samodzielnej pracy. Wybierz ten wariant, który najbardziej odpowiada na potrzeby Twoje i Twojego dziecka. 

WARIANT 1

WARSZTATY GRUPOWE

w formie spotkań online

6 spotkań 1,5-godzinnych

360zł

W cenie otrzymujesz dostęp do cyklu 6 lekcji, które odbywają się na platformie Zoom.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu w ustalonym terminie i trwają po 1,5 godziny.

Grupy są kameralne i złożone z uczniów w podobnym wieku (najczęściej 9-12 lat).

Po zakończeniu 6 spotkań otrzymasz możliwość wykupienia udziału w kolejnym cyklu. Możesz też zmienić wtedy formę zajęć na lekcje wideo.

WARIANT 2

PRACA SAMODZIELNA

lekcje w formie wideo

6 nagrań lekcji

90zł

W cenie otrzymujesz dostęp do nagrań 6 lekcji. Link do nagrań wysyłam do Ciebie mailem raz w tygodniu.

Przed aktywacją dostępu do zajęć wybierasz dzień i godzinę, kiedy będziesz otrzymywać wiadomości.

Po zakończeniu 6 lekcji otrzymasz możliwość wykupienia dostępu do kolejnego cyklu. Przed każdym kolejnym cyklem zajęć możesz też zdecydować o wykupieniu lekcji w formie spotkań online i przeniesieniu dziecka do grupy warsztatowej.

Paulina Kierzek-Trzeciak

 O MNIE

Nazywam się Paulina Kierzek-Trzeciak. 

Jestem doktorem literaturoznawstwa, wykwalifikowaną nauczycielką i doświadczoną trenerką grupową. Warsztaty pisania dla dorosłych, młodzieży i dzieci prowadzę już ponad 10 lat.

Jestem przekonana, że każde dziecko ma w sobie nieograniczony potencjał twórczy, a wiele z nich uwielbia opowiadać historie, wymyślać niestworzone postaci i tworzyć fantastyczne światy. Wystarczy tylko nie wmówić im, że brak im talentu albo że pisanie jest trudne i trzeba czekać na wenę.

W trakcie moich warsztatów naprawdę dużo piszemy. Nie na ocenę, ale dla zabawy i rozwoju! To jest właśnie to, co nasi młodzi twórcy lubią najbardziej! A ja uwielbiam towarzyszyć im w tej niezwykłej podróży przez świat słów i wyobraźni.

MASZ PYTANIA? WĄTPLIWOŚCI? 

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi poniżej, napisz do mnie ([email protected]), a chętnie porozmawiam z Tobą i rozwieję wszelkie wątpliwości.

Na jakim poziomie musi być pisanie mojego dziecka, żeby mogło wziąć udział w zajęciach?

Wystarczy, że Twoje dziecko potrafi pisać i chce rozwijać się dalej w tym zakresie. Najlepszym sposobem sprawdzenia, czy moje warsztaty są odpowiednie dla Twojego dziecka będzie obejrzenie lekcji próbnej. Zadania, które proponuję w trakcie warsztatów są mniej więcej na takim poziomie trudności. Z czasem oczywiście poziom ten wzrasta, ale staram się, żeby wszystkie ćwiczenia były zrozumiałe i możliwe do wykonania przez uczniów o różnym poziomie umiejętności pisania. 

W przypadku kursu wideo zawsze możesz też wykonywać lekcje z dzieckiem. Wspólne pisanie to rewelacyjny sposób na twórcze spędzenie czasu 🙂

Czy wykupując lekcje wideo, muszę je wykonywać razem z dzieckiem?

Nie musisz, ale możesz. Wszystko zależy od tego, jak Twoje dziecko pracuje z tego typu materiałami. Lekcje w ramach kursu wyglądają bardzo podobnie do lekcji próbnej, więc przed podjęciem decyzji o zakupie możecie oboje sprawdzić, czy taka forma jest dla Twojego dziecka atrakcyjna oraz czy poziom ćwiczeń jest odpowiedni. 

Ja zawsze zachęcam do wspólnego wykonywania ćwiczeń. Jest to świetna zabawa, a dodatkowo daje możliwość doświadczenia różnorodności pomysłów na teksty. Bo przecież każdy z nas ma inne skojarzenia, każdy pisze inaczej, każdy może to robić dobrze.

Czy można zapisać dziecko na lekcje indywidualne?

Nie prowadzę obecnie zajęć indywidualnych. Można ze mną pracować w ramach grupowych spotkań na Zoom albo samodzielnie wykonywać lekcje w wideo. 

Jak mogę zapłacić za zajęcia?

Korzystam z systemu płatności Tpay. Po wypełnieniu formularza zakupu zostaniesz przekierowana na stronę Tpay, gdzie będziesz miała do wyboru kilka metod płatności, m.in. BLIK, przelew elektroniczny, PayPal czy płatność kartą.

Jeśli wybierzesz zajęcia grupowe, po uzgodnieniu terminu prześlę Ci dane do przelewu. 

W razie jakichkolwiek problemów w tym zakresie po prostu napisz do mnie.