Zabawę ze słowem czas zacząć

WARSZTATY TWÓRCZEGO PISANIA DLA DZIECI

KOLEJNY CYKL ZAJĘĆ JUŻ W CZERWCU 2022

Pisanie

JEŚLI TWOJE DZIECKO

* lubi czytać i chciałoby spróbować swoich sił w pisaniu;

* lubi pisać, ale brakuje jej/mu pomysłów, inspiracji lub motywacji;

* wymyśla przeróżne historie, ale ma trudność z przelaniem ich na papier;

* nie wierzy, że potrafi dobrze pisać lub ma złe doświadczenia w tym obszarze;

* po prostu jest ciekawe i otwarte na podróż w świat słów;

* może marzy o napisaniu w przyszłości niejednej książki!

pisanie

A TY…

* nie wiesz, jak jej/mu pomóc rozpisać się i zwiększyć pewność siebie w pisaniu;

* nie masz pomysłu na inspirujące ćwiczenia rozwijające kompetencje twórcze dziecka;

* nie wiesz, jak dobrać i ułożyć ćwiczenia, żeby rozbudzić wyobraźnię dziecka i zwiększyć lekkość pióra;

* sam/a nie czujesz się pewnie w świecie słów;

* chętnie skorzystasz z pomocy kogoś z wiedzą i doświadczeniem w zakresie twórczego pisania!

TO Z OGROMNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ ZAPRASZAM TWOJE DZIECKO NA WARSZTATY TWÓRCZEGO PISANIA, DZIĘKI KTÓRYM…

* zacznie kojarzyć pisanie ze świetną zabawą, co sprawi, że chętniej będzie sięgało po pióro;

* rozpisze się i uwierzy, że potrafi pisać;

* przełamie opory przed dzieleniem się swoimi tekstami;

* zbuduje większą pewność siebie w zakresie pisania; 

* rozwinie swoją wyobraźnię i z większą lekkością będzie tworzyło kolejne historie;

* nie będzie się bało eksperymentować i nabierze śmiałości w pisaniu tekstów, które na początku mogą się wydawać trudne!

Radość

BRZMI CIEKAWIE?

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? OTO ONE:

PLAN JEST PROSTY

CZAS

Spotykamy się raz w tygodniu na 1,5-godzinnych warsztatach

MIEJSCE

Zajęcia odbywają się zdalnie, na platformie ZOOM.

KOSZT

Koszt jednego spotkania to 70zł, płatne z góry za cały miesiąc.

ZABAWA

Najważniejsze jest, żeby młodzi uczestnicy warsztatów odkryli radość tworzenia i zaczęli dzięki temu chętnie sięgać po pióro.

PRAKTYKA

Spotykamy się po to, żeby pisać, dlatego każde zajęcia wypełnione są po brzegi inspirującymi ćwiczeniami pisarskimi.

ROZWÓJ

Dzieci zdobywają wiedzę z zakresu technik pisarskich, ćwiczą pióro, ale także budują pewność siebie jako autorzy tekstów!

OTO, CO MÓWIĄ DZIECI, KTÓRE JUŻ WZIĘŁY UDZIAŁ W WARSZTATACH


Polecam Warsztaty Twórczego Pisania, bo można poznać tam nowych ludzi, zaprzyjaźnić się z kimś. Lubię czytanie tekstów. Teksty innych mogą być zabawne i ciekawe. Jak ja napiszę dobry tekst, fajnie jest się nim podzielić. W tych warsztatach lubię, że można mieć szeroki kontakt ze współuczestnikami i Panią Prowadzącą. Można się na nich dużo nauczyć (Michalina, lat 9)

Warsztaty Twórczego Pisania są bardzo fajne, twórcze i ciekawe. Można pisać na nich własne teksty i uwolnić swoją stronę twórczości. Gorąco polecam! 🙂 (Malwina, lat 10)

Według mnie warsztaty są super, bo jest bardzo luźno i śmiesznie. Warsztaty pomogły mi w zdaniu egzaminu! (Janek, lat 12)

Moim zdaniem zajęcie są ciekawe, bo każde spotkanie jest inne. Atmosfera jest twórcza i przyjazna przez cały kurs, od pierwszych do ostatnich zajęć (Maria, lat 12)

Polecam warsztaty twórczego pisania, ponieważ można tu wylać swoje myśli na papier, rozwinąć wyobraźnię, poznać różne formy tekstów i nowych ludzi, a może nawet odkryć nowe zainteresowania (Ala, lat 13)

Bardzo lubię zajęcia pani Pauliny. Piszemy na nich fajne opowiadania. Gorąco polecam te zajęcia!  Chcę się rozwijać literacko, dlatego na pewno będę dalej brała w nich udział. ;D ***** 5 gwiazdek na 5 (Zosia, lat 12)

Polecam zajęcia twórczego pisania, bo są interesujące, pożyteczne i fascynujące. Uczymy się na nich kreatywności oraz jak ciekawie pisać, tworzyć i opowiadać, a przy okazji poznajemy także nowych ludzi. Zasadniczo nigdy nie jest tu nudno 🙂 (Kasia, lat 10)

Polecam ci te zajęcia! Jest to super czas, bo każda lekcja jest inna. Dużo piszemy, opowiadamy o tym, co napisaliśmy, dzielimy się pomysłami i uczymy się nowych słów. Oceniam te zajęcia na 10/10 (Konstancja, lat 10)

Bardzo polecam warsztaty twórczego pisania ponieważ: nauczysz się na nich opisywać historie, będziesz się świetnie bawić, pobudzisz swoją wyobraźnię i poznasz różnych ludzi (Janka, lat 10)

Na zajęciach twórczego pisania czuję się naprawdę w swoim żywiole! Ćwiczenia są świetne, czasem bardzo zabawne. I przestałam czuć lęk przed czytaniem na głos swoich tekstów, bo Pani Paulina sprawia, że nie boję się, że się ośmieszę, albo popełnię błąd. Mam też zaufanie do grupy (Jula, lat 11)

TO CO, ZDECYDOWANA/Y?

WSPANIALE, BARDZO SIĘ CIESZĘ!

Paulina Kierzek-Trzeciak

 O MNIE

Nazywam się Paulina Kierzek-Trzeciak. Jestem doktorem literaturoznawstwa, trenerką rozwoju osobistego, nauczycielką twórczego pisania i artystką. 

Cykl warsztatów “Zabawę ze słowem czas zacząć” to moja odpowiedź na jeden z najczęstszych problemów w zakresie kreatywności, z jakim spotykam się u dorosłych już uczestników moich kursów pisania. Są to wyniesione z czasów szkolnych blokady i przekonania na temat pisania oraz samych siebie jako osób piszących. Wielu z nich na wiele dziesięcioleci zablokowało się na wszelką twórczość tylko dlatego, że nikt nigdy nie powiedział im, że pisanie może być zabawą i można się go nauczyć!

Dlatego postanowiłam działać u podstaw 🙂

Jestem przekonana, że każde dziecko ma w sobie nieograniczony potencjał twórczy, a wiele z nich uwielbia opowiadać historie, wymyślać niestworzone postaci i tworzyć fantastyczne światy. Wystarczy tylko nie wmówić im, że brak im talentu albo że pisanie jest trudne i trzeba czekać na wenę.

Na moich warsztatach po prostu piszemy. Nie na ocenę, ale dla zabawy i rozwoju! To jest właśnie to, co nasi młodzi twórcy lubią najbardziej! A ja uwielbiam towarzyszyć im w tej niezwykłej podróży przez świat słów i wyobraźni.

MASZ PYTANIA? WĄTPLIWOŚCI? 

Jeśli nie jesteś pewna/pewien, czy te warsztaty są odpowiednie dla Twojego dziecka lub masz pytania dotyczące programu, napisz do mnie ([email protected]), a chętnie porozmawiam z Tobą i rozwieję wszelkie wątpliwości