Zastanawiasz się, jak wyrobić nawyk pisania?

JUŻ WKRÓTCE PREMIERA E-BOOKA

WYKORZYSTAJ MOC NAWYKU I ZACZNIJ PISAĆ REGULARNIE

Miej realny wpływ na zawartość e-booka!

Bądź pierwszą, która skorzysta z materiałów promocyjnych.

W KSIĄŻCE ZNAJDZIESZ:

TEORIĘ I PRAKTYKĘ

W książce znajdziesz teorię dotyczącą nawyków, dostosowaną do tematyki pisania, a także praktyczne wskazówki i ćwiczenia, dzięki którym od razu wprowadzisz zdobytą wiedzę w życie.

PRZYKŁADY Z ŻYCIA

Poszczególne zagadnienia dotyczące nawyków będę zilustrowane przykładami z różnych obszarów życia, a wszystko po to, żebyś jak najlepiej zrozumiała i poczuła, o co tak naprawdę chodzi w budowaniu trwałych nawyków.

SPRYTNE TRIKI

Praca nad nawykami wcale nie musi być trudna i pełna wyrzeczeń. Podpowiem Ci, jak mądrze, bez zbędnego wysiłku i z wykorzystaniem tego, co już masz zbudować nawyki wspierające regularność w pisaniu.
Paulina Kierzek-Trzeciak

O MNIE

Nazywam się Paulina Kierzek-Trzeciak. Jestem doktorem literaturoznawstwa, trenerką rozwoju osobistego, nauczycielką twórczego pisania i artystką.

Na co dzień pracuję z kobietami, które marzą o pisaniu, ale z różnych powodów nie sięgnęły dotąd po realizację swoich twórczych pragnień. W ramach warsztatów i kursów twórczego pisania pomagam odkrywać, że wprowadzenie aktywności pisarskiej do ich codzienności jest możliwe i dużo łatwiejsze, niż sądziły. Dzięki współpracy ze mną zwyczajnie zaczynają pisać, robią to regularnie, realizując przy tym swoje marzenia i odkrywając swój potencjał twórczy. 

Pomysł na książkę o nawykach wspierających regularne pisanie powstał w wyniku rozmów z moimi klientkami, dla których właśnie wprowadzenie i utrzymanie regularności w pisaniu stanowi często poważne wyzwanie. Ze swoich doświadczeń zawodowych i osobistych wiem natomiast, że dobrze zbudowane nawyki są najlepszym sposobem na systematyczność bez ciągłego zmagania się z brakiem czasu czy motywacji.

Korzystając z wiedzy i doświadczenia w zakresie pracy z nawykami, a także w obszarze rozwoju osobistego i twórczego pisania, chcę pomóc moim czytelniczkom w realizacji ich pisarskich pragnień i celów.

Jeśli kochasz pisać i zastanawiasz się, jak wyrobić nawyk pisania, nie przegap premiery e-booka!